Back to All Events

Anguilla Academie, lezing: Toekomst van de Verzorgingsstaat

  • Studievereniging Anguilla (map)

Facebook Event

Lief lid,

Dinsdag 9 oktober is het weer zo ver: de eerste Anguilla Academie van het nieuwe jaar! Dit keer wordt de lezing gegeven door Dr. Jan-Kees Helderman die aan de Radboud Universiteit in Nijmegen verbonden is. Jan-Kees is van origine een bestuurskundige maar hij doet nu veel omtrent de gezondheidszorg. Op dit moment is hij bezig met de toekomst van onze verzorgingsstaat. Het is tijd voor een nieuwe verzorgingsstaat waarbij andere vormen van dienstverlening passen. Je moet hierbij denken aan de Wmo (Wet Maatschappelijke Ondersteuning) en de Jeugdwet. Het begrip positieve gezondheid zal daarnaast ook aan bod komen. Wil jij dus meer te weten komen over de toekomst van de gezondheidszorg en de complexiteit daarvan iets beter begrijpen? Geef je dan snel op door een mailtje te sturen naar onderwijscommissieanguilla@gmail.com!

De lezing zal plaatsvinden in WN-M129!

Earlier Event: October 8
Anguilla goes PUCK: Airhockey Toernooi
Later Event: October 18
Oktoberfest Borrel