Back to All Events

Kroegentocht @ de Pijp


Lieve leden, 

29 november is het zover, dan houden wij als nieuwe Actilla een kroegentocht in de Pijp in Amsterdam! We zullen met z’n allen langs 5 kroegen gaan. Heb jij zin om met jouw medestudenten lekker drankjes te drinken en er een gezellig avond van te maken? Meld je dan aan via onderstaande link! Om de sfeer er goed in te brengen krijgen jullie het eerste drankje van ons 😊 

We verzamelen om 19.30 bij de AH to go op Station Amsterdam Zuid. Mocht je dit nou niet redden, dan kun je ons om 20.00 meeten bij Café Eddy bar. Wij hopen jou te zien bij de kroegentocht! Schrijf je snel in, want vol = vol!

Liefs van de nieuwe Actilla.

Aanmelden: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdf7Nli35Vt6SeMMKl97U3EBaI2P8P4WTL7vhasmaWdnEVCcQ/viewform?usp=sf_link

Adres Café Eddy bar:
Gerard Doustraat 58
1072VV Amsterdam

Earlier Event: November 21
Anguilla Academy: Lezing Tuberculose
Later Event: December 5
Kerstversiermiddag