Back to All Events

Docentenborrel: TapLab

Beste palingen, 

De vijfde studieperiode staat alweer om de hoek. Wat gaat de tijd toch snel hé? Inmiddels weten jullie natuurlijk allemaal hoe belangrijk het lab is en daarom brengen wij het Lab naar de Tap! Dus breng je labjas en veiligheidsbril mee naar de borrel!! 
Daar kun je samen met de normale stamgasten en deze keer ook met de docenten van G&L de effecten van een verfrissend biertje onderzoeken! Bij deze borrel zullen dus zowel docenten als leden in informele sfeer aanwezig zijn. Dit is dus dé perfecte kans om je docent te laten zien waarom jij de perfecte student bent!!
Er is nog onderzoek gaande naar wat het speciale drankje wordt, maar die zullen wij binnenkort aankondigen!

Om het allemaal nog aangenamer voor jullie te maken zal de Kookcilla deze avond zorgen voor een lekkere en goedkope maaltijd. Aanmelden voor dit avondeten kan via onderstaande link en tot dinsdagavond 10 april: Aanmelden eten

Als klap op de vuurpijl is er natuurlijk ook weer een Happy Hour van 17.00 tot 18.00 uur, waarin het derde biertje gratis is. Je kunt dan dus drie bier halen voor de prijs van twee (!!)

We hopen jullie donderdag 12 april te zien!

Facebook evenement: Docentenborrel: TapLab

Earlier Event: April 10
Dies: Palingen Door De Tijd
Later Event: April 17
EHBO Cursus