Back to All Events

Bucketborrel!

  • Studievereniging Anguilla (map)

Facebook Evenement

Lieve palingen,

Het is weer tijd voor de jaarlijkse bucketborrel! Glazen zijn zo mainstream, en er past eigenlijk niet genoeg in om de avond naar een volgend niveau te tillen. Daarom gaan wij nu al jullie emmertjes vullen met de drank naar jullie keuze. Je kan jouw emmertje vullen met straaljager, paardenkut of wesp. VERGEET NIET! Het is byob (Bring Your Own Bucket). Naast de buckets vol met lekkere drankjes kunnen jullie ook je zangtalent komen showen bij de karaoke.

Er zal natuurlijk ook bier, wijn, jillz en fris te koop zijn. Ook kun je een goede bodem leggen met een lekkere pizza!

Je kunt je aanmelden voor een pizza tot 14 juni 18.00 uur!

BELANGRIJK: vergeet je studentenkaart niet mee te nemen, want GEEN STUDENTENKAART = GEEN PIZZA!

Meld je aan via onderstaande link:
https://goo.gl/forms/PR591pz9ZKChirz32

We hopen jullie allemaal te zien op donderdag 14 juni bij dit bucket-karaoke festijn.


Liefs,
de Barcillla

Earlier Event: June 11
BBQ Anguilla!
Later Event: June 20
Salus + Anguilla = Salguilla