Back to All Events

Kroegcollege

  • Genootschap der geneugten (map)

Lieve Palingen,

Hebben jullie altijd al naar een college willen luisteren onder het genot van een goudgele rakker? Pak dan 12 maart je kans! Mathijs Bergman heeft een super leuk college voorbereid over alle ins en outs van hygiëne! Hoe vaak moet je nou echt je haar wassen? En hoeveel bacteriën krijg je nou eigenlijk binnen tijdens een klassiek potje tongworstelen?

De avond zal om 20.00 beginnen en om 20.30 zal Mathijs beginnen met vertellen.
De avond is helemaal kostenvrij (op jullie eigen biertjes na dan) en is dus ideaal voor de arme studentjes die nog eens wat willen leren ;). Na de avond zullen we natuurlijk nog eventjes naborrelen. Lijkt dit je wel wat? Meld je dan snel aan via de onderstaande link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQ2hSPpGV3yXLoxbEkA8sVuae-JRoZy4e58OZH9VBRvTV9cA/viewform?usp=sf_link

De avond zal plaatsvinden in de kroeg: ‘Genootschap der Geneugten’, Anguilla's enige echte oude stamkroeg! Het adres is Kerkstraat 54, twee minuutjes lopen bij Leidseplein vandaan.
Wij hebben er in ieder geval heel veel zin in en hopen jullie allemaal 12 maart te zien!

Er zijn maar een beperkt aantal plekken beschikbaar dus: VOL = VOL

Liefs,
De Actilla

Earlier Event: March 8
Ouderdag Gezondheid & Leven
Later Event: March 13
Panini Lunch