Back to All Events

Halfjaarlijkse ALV Anguilla

Lieve leden,

We zijn alweer over de helft van het commissie- en bestuursjaar en daarom is het tijd voor de halfjaarlijkse algemene ledenvergadering.
Op deze algemene ledenvergadering zullen de bestuursleden een update geven over hoe het er bij Anguilla voor staat. Dit zal over de vorderingen van alle commissies gaan, maar ook worden de financiële en sociale kwartaalverslagen gepresenteerd. Het dertiende bestuur van Anguilla nodigt jou bij deze van harte uit om deze ALV bij te wonen. De vergadering zal plaatsvinden op dinsdag 14 mei en zal beginnen om 18.00u. De locatie zal later nog bekend worden gemaakt.

We hopen jullie allemaal te zien op 14 mei!

Veel liefs,
Bestuur 13

Earlier Event: May 6
Buitenborrel
Later Event: May 15
Anguilla Tequila