Back to All Events

Back To School met Anguilla


Lieve Palingen,

Wat is nou een studententijd zonder een goed feest💥? Juist, hetzelfde als Adam zonder Eva en Bert zonder Ernie. Om te vieren dat de eerste maand van jullie studietijd erop zit, geeft Anguilla op woensdag 25 september een feest in de Hotshots! Het thema blijft lekker in de studiesfeer: Back to school🤓! Ga jij deze avond voor bretels en jampotten bril of trek jij je mean Girls pakje uit de kast?

Dus, ben jij na een maand zwoegen het studeren al zat en heb je behoefte aan een ontspannen avondje? Kom met ons die stress eraf dansen onder het genot van een biertje en het enige echte Anguilla shotje🍻! En wil je er nou een echt goede avond van maken? Kom dan langs op de pré-feest borrel in ’t Fuik!

Entree is gratis, maar let op: VOL=VOL! Dus kom op tijd als je zeker wil zijn van een plekje op de dansvloer!

Locatie: Hotshots
Tijd: 22:00-03:00
Bierprijs: €2,-

Zien we jullie dan?

Liefs.
Bestuur 13 en Kandidaatsbestuur 14💚💙

Earlier Event: September 17
1e jaarsmaand: Tuinzaal & Chill
Later Event: September 26
Collegetour: Jurre Geluk