Back to All Events

Collegetour: Jurre Geluk

Collegetour Jurre Geluk!

De Onderwijscommissie van Anguilla hoopt dat jullie allemaal een mooie zomervakantie hebben gehad en lekker hebben kunnen genieten. Het nieuwe studiejaar staat voor de boeg en dat betekent dat we weer hard aan de slag moeten.
Wij willen het nieuwe collegejaar goed beginnen en hebben daarom een super vette activiteit voor jullie geregeld!

Op donderdag 26 september staat er een collegetour gepland met Jurre Geluk. Je kan hem kennen van programma's zoals 'Spuiten en Slikken', 'Seksmobiel' of 'Je zal het maar hebben'. Mocht je vragen hebben, en deze willen stellen aan Jurre, dan is dit je kans!

De collegetour op donderdag 26 september start om 17.00 uur en duurt ongeveer een uur. Inloop vanaf 16.30 uur in lokaal HG-08A00. Aanmelden is verplicht en kan via onderstaande link. Wees er snel bij want vol=vol. Tot dan!!

https://forms.gle/cDs7UJePg4yfiLXx6

Liefs,
De Onderwijscommissie💙💚

Earlier Event: September 25
Back To School met Anguilla
Later Event: October 28
Lunch: luxe belegde broodjes