Kom langs

 

Contactgegevens

Vrije Universiteit Amsterdam
t.a.v. Studievereniging Anguilla
De Boelelaan 1085
1081 HV Amsterdam
Bestuurskamer: W&N P152
Ledenkamer: W&N SK12

Telefoonnummers

Bestuurskamer: +31 20 59 87 712
Nathalie Huizing: +31 6 51 25 23 80
Felicia Ramgrab: +31 6 23 19 47 06
Marten Buijs: +31 6 28 35 70 88
Sascha Fiege: +31 6 34 25 33 44
Meike van der Linden: + 31 6 42 48 42 88

Inloopspreekuur

Iedere dag van 12:45u - 13:30u in de ledenkamer 't Fuik
Wis- en Natuurkunde Gebouw SK-12

E-mailadressen

Bestuur: bestuur@anguilla.vu
Voorzitter: voorzitter@anguilla.vu
Secretaris: secretaris@anguilla.vu
Penningmeester: penningmeester@anguilla.vu
Commissaris Intern: intern@anguilla.vu
Commissaris Extern: extern@anguilla.vu

Bank Gegevens

NL89ABNA0530037319
t.a.v. Studievereniging Anguilla
ABN Amro Amsterdam

Kamer van Koophandel

05081114

Contactformulier

Bij eventuele vragen, opmerkingen, of verzoeken kunt u contact met ons opnemen via dit contactformulier.

Naam *
Naam